Potrzebujesz ekspresowej obsługi? Masz jutro spotkanie? Zabrakło ci materiałów reklamowych?

U nas ekspresowy druk wizytówek trwa do 12 godzin!

Masz problem ze znalezieniem drukarni, która podejmie się nadruku na małych kopertach C6?

Przyjdź do nas!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację takiego zlecenia.

Więcej...

Tu jesteś Druk offsetowy Ulotki reklamowe

Drukarnia COPY DRUK w Krakowie to wieloletnie doświadczenie, profesjonalne usługi poligraficzne i reklamowe, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta! Zapraszamy do współpracy.

Druk ulotek reklamowych - druk offsetowy PDF Print E-mail
Written by COPY DRUK - Drukarnia w Krakowie   
There are no translations available.

Ulotki reklamowe to doskonała forma reklamy. Wykonujemy ulotki reklamowe w formatach od od A7 do A3 a także w formacie DL. Dodatkowa możliwość łamania (falcowania) pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy w składanych ulotkach co jest skuteczna i elegancką forma reklamy.

Format:
A7, A6, A5, A4, A3, DL

Zadruk:
4+0 jednostronny full kolor CMYK
4+4 dwustronny full kolor CMYK

Papier:
kreda 130g
kreda 170g

Falcowanie (łamanie):
+30 zł netto za 1000 szt. jednej linii łamu

Nakład 1000 szt /cena:
A7 - od 130 zł netto
A6 - od 140 zł netto
A5 - od 350 zł netto
A4 - od 380 zł netto
A3 - od 600 zł netto
DL - od 300 zł netto

Nakład 2000 szt /cena:
A7 - od 210 zł netto
A6 - od 290 zł netto
A5 - od 410 zł netto
A4 - od 450 zł netto
A3 - od 750 zł netto
DL - od 380 zł netto

Last Updated on Wednesday, 12 January 2011 22:15
 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Na naszej stronie internetowej prezentujemy skromną część naszej oferty z zakresu poligrafii - są to najczęściej zamawiane przez naszych klientów wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty.

Jednak jeśli nie znajda Państwo na naszej stronie dokładnie tego, co jest potrzebne (niestandardowy, niewymieniony format, inny nakład, inna ilość kolorów, druk w pantone, druk na innej gramaturze kredy czy satyny lub innego papieru prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Indywidualna wycena i rabaty dla naszych klientów!

Jako profesjonaliści z długoletnim stażem i doświadczeniem zaproponujemy indywidualną wycenę i dobór najlepszej technologii wydruku, aby otrzymany finalny produkt cechował się najlepsza jakością i atrakcyjna ceną.

Zapraszamy do współpracy z drukarnią COPY DRUK z Krakowa!

Niskonakładowy druk książek

Oferujemy naszym klientom możliwość wydruków niskonakładowych książek i albumów. Kilka czy kilkanaście egzemplarzy to dla nas również ważne zlecenie, przy realizacji którego zapewniamy wysoką jakość druku, trwałość i profesjonalne wydanie.

Druk wielkoformatowy

To dla klientów możliwość zrealizowania takich wydruków wielkoformatowych i ekspozycji jak plansze reklamowe, banery, plakaty, wydruki do podświetlenia, ekspozytory, roll-up'y, banery, oklejanie pojazdów itp. Profesjonalnie, szybko i w atrakcyjnej cenie!

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy i współpraca z naszą krakowską drukarnią, to krótkie terminy i realizacja zamówień praktycznie od ręki. Szybkie przygotowanie materiałów do druku cyfrowego oraz sprawne, nowoczesne urządzenia, to gwarancja jakości i ekspresowej realizacji zleceń.

Druk offsetowy

Oferujemy usługi poligrafiiczne dla firm i przedsiębiorstw w tym druk materiałów takich jak ulotki, plakaty, foldery, akcydensy, książki, papier firmowy, koperty, teczki firmowe, wizytówki, etykiety, ofertówki, kalendarze, segregatory biurowe oraz wiele innych.