Potrzebujesz ekspresowej obsługi? Masz jutro spotkanie? Zabrakło ci materiałów reklamowych?

U nas ekspresowy druk wizytówek trwa do 12 godzin!

Masz problem ze znalezieniem drukarni, która podejmie się nadruku na małych kopertach C6?

Przyjdź do nas!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację takiego zlecenia.

Więcej...

Tu jesteś Druk offsetowy Papier firmowy

Drukarnia COPY DRUK w Krakowie to wieloletnie doświadczenie, profesjonalne usługi poligraficzne i reklamowe, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta! Zapraszamy do współpracy.

Druk papieru firmowego - druk offsetowy PDF Print E-mail
Written by COPY DRUK - Drukarnia w Krakowie   
There are no translations available.

Papier firmowy to uzupełnienie profesjonalnych materiałów reklamowych. Wpływa korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów. Offsetowy papier podwyższonej bieli i gładszej powierzchni niż papier ksero/papier do drukarek, umożliwiający drukowanie dokumentów w drukarkach laserowych i atramentowych. Profesjonalny papier firmowy pozwala na przygotowanie doskonale wyglądających dokumentów co ma wpływ na prestiż i wizerunek Państwa firmy.

Format:
A4

Zadruk:
1+0 jednostronny
2+0 jednostronny
3+0 jednostronny
4+0 jednostronny full kolor CMYK

Papier:
biały, offset 90g
biały, offset 110g

Papier firmowy A4 - biały, 90g:

1+0, nakład/cena:
500 szt - od 120 zł netto
1000 szt - od 180 zł netto
2000 szt - od 280 zł netto

2+0, nakład/cena:
500 szt - od ... zł netto
1000 szt - od ... zł netto
2000 szt - od ... zł netto

3+0, nakład/cena:
500 szt - od ... zł netto
1000 szt - od ... zł netto
2000 szt - od ... zł netto

4+0, nakład/cena:
500 szt - od ... zł netto
1000 szt - od ... zł netto
2000 szt - od ... zł netto


Last Updated on Wednesday, 12 January 2011 22:38
 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Na naszej stronie internetowej prezentujemy skromną część naszej oferty z zakresu poligrafii - są to najczęściej zamawiane przez naszych klientów wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty.

Jednak jeśli nie znajda Państwo na naszej stronie dokładnie tego, co jest potrzebne (niestandardowy, niewymieniony format, inny nakład, inna ilość kolorów, druk w pantone, druk na innej gramaturze kredy czy satyny lub innego papieru prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Indywidualna wycena i rabaty dla naszych klientów!

Jako profesjonaliści z długoletnim stażem i doświadczeniem zaproponujemy indywidualną wycenę i dobór najlepszej technologii wydruku, aby otrzymany finalny produkt cechował się najlepsza jakością i atrakcyjna ceną.

Zapraszamy do współpracy z drukarnią COPY DRUK z Krakowa!

Niskonakładowy druk książek

Oferujemy naszym klientom możliwość wydruków niskonakładowych książek i albumów. Kilka czy kilkanaście egzemplarzy to dla nas również ważne zlecenie, przy realizacji którego zapewniamy wysoką jakość druku, trwałość i profesjonalne wydanie.

Druk wielkoformatowy

To dla klientów możliwość zrealizowania takich wydruków wielkoformatowych i ekspozycji jak plansze reklamowe, banery, plakaty, wydruki do podświetlenia, ekspozytory, roll-up'y, banery, oklejanie pojazdów itp. Profesjonalnie, szybko i w atrakcyjnej cenie!

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy i współpraca z naszą krakowską drukarnią, to krótkie terminy i realizacja zamówień praktycznie od ręki. Szybkie przygotowanie materiałów do druku cyfrowego oraz sprawne, nowoczesne urządzenia, to gwarancja jakości i ekspresowej realizacji zleceń.

Druk offsetowy

Oferujemy usługi poligrafiiczne dla firm i przedsiębiorstw w tym druk materiałów takich jak ulotki, plakaty, foldery, akcydensy, książki, papier firmowy, koperty, teczki firmowe, wizytówki, etykiety, ofertówki, kalendarze, segregatory biurowe oraz wiele innych.