Potrzebujesz ekspresowej obsługi? Masz jutro spotkanie? Zabrakło ci materiałów reklamowych?

U nas ekspresowy druk wizytówek trwa do 12 godzin!

Masz problem ze znalezieniem drukarni, która podejmie się nadruku na małych kopertach C6?

Przyjdź do nas!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację takiego zlecenia.

Więcej...

Tu jesteś Druk książek

Drukarnia COPY DRUK w Krakowie to wieloletnie doświadczenie, profesjonalne usługi poligraficzne i reklamowe, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta! Zapraszamy do współpracy.

Niskonakładowy druk książek i albumów PDF Print E-mail
Written by COPY DRUK - Drukarnia w Krakowie   
There are no translations available.

Charakterystyka druku cyfrowego pozwala w naszej drukarni zaoferować klientom opcję wydruków niskonakładowych książek i albumów.

W wielu przypadkach są to zlecenia dotyczące zamówień nawet kilku-kilkunastu egzemplarzy. Druk cyfrowy pozwala na utrzymanie relatywnie małego kosztu jednostkowego, niezależnie od wielkości zamówienia. Ponadto charakteryzuje się bardzo szybką realizacją zlecanych wydruków.

Jest to zatem korzystna propozycja dla wydawnictw niszowych, branżowych, naukowych, autorów książek, debiutantów, organizatorów konkursów literackich czy nawet klientów indywidualnych. W przypadku opracowań naukowych, pierwszych tomików poezji, nakład bywa często bardzo mały. Ze względu na wąskie grono odbiorców lub tzw. promocyjne wydawnictwa prebook.

Współpraca z dużymi drukarniami, zastosowanie technologii offsetowej, generują w takich sytuacjach bardzo wysokie koszty, będące najczęściej poważną barierą dla młodych autorów, debiutantów, wydawnictw specjalistycznych, akademickich itp.

Druk cyfrowy w naszej drukarni stanowi wówczas idealne rozwiązanie. Nie narzucamy klientom minimalnych nakładów, progu opłacalności, przy zachowaniu atrakcyjnej, niskiej ceny. Dla niedoświadczonych autorów, wydawców jest to także ogromne ułatwienie przy ustalaniu wielkości nakładu. Specyfika procesów technologicznych wydruków cyfrowych, pozwala bowiem ma dowolną ilość dodruków, w bardzo krótkim czasie.

Zachęcamy do współpracy nie tylko klientów indywidualnych, ale też wszystkich zamawiających wydawnictwa okolicznościowe (imprezy, seminaria, rocznice), albumy.

Kilka czy kilkanaście egzemplarzy to dla nas również ważne zlecenie, przy realizacji którego zapewniamy wysoką jakość druku, trwałość i profesjonalne wydanie.

Last Updated on Thursday, 13 January 2011 19:29
 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Na naszej stronie internetowej prezentujemy skromną część naszej oferty z zakresu poligrafii - są to najczęściej zamawiane przez naszych klientów wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty.

Jednak jeśli nie znajda Państwo na naszej stronie dokładnie tego, co jest potrzebne (niestandardowy, niewymieniony format, inny nakład, inna ilość kolorów, druk w pantone, druk na innej gramaturze kredy czy satyny lub innego papieru prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Indywidualna wycena i rabaty dla naszych klientów!

Jako profesjonaliści z długoletnim stażem i doświadczeniem zaproponujemy indywidualną wycenę i dobór najlepszej technologii wydruku, aby otrzymany finalny produkt cechował się najlepsza jakością i atrakcyjna ceną.

Zapraszamy do współpracy z drukarnią COPY DRUK z Krakowa!

Niskonakładowy druk książek

Oferujemy naszym klientom możliwość wydruków niskonakładowych książek i albumów. Kilka czy kilkanaście egzemplarzy to dla nas również ważne zlecenie, przy realizacji którego zapewniamy wysoką jakość druku, trwałość i profesjonalne wydanie.

Druk wielkoformatowy

To dla klientów możliwość zrealizowania takich wydruków wielkoformatowych i ekspozycji jak plansze reklamowe, banery, plakaty, wydruki do podświetlenia, ekspozytory, roll-up'y, banery, oklejanie pojazdów itp. Profesjonalnie, szybko i w atrakcyjnej cenie!

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy i współpraca z naszą krakowską drukarnią, to krótkie terminy i realizacja zamówień praktycznie od ręki. Szybkie przygotowanie materiałów do druku cyfrowego oraz sprawne, nowoczesne urządzenia, to gwarancja jakości i ekspresowej realizacji zleceń.

Druk offsetowy

Oferujemy usługi poligrafiiczne dla firm i przedsiębiorstw w tym druk materiałów takich jak ulotki, plakaty, foldery, akcydensy, książki, papier firmowy, koperty, teczki firmowe, wizytówki, etykiety, ofertówki, kalendarze, segregatory biurowe oraz wiele innych.