Potrzebujesz ekspresowej obsługi? Masz jutro spotkanie? Zabrakło ci materiałów reklamowych?

U nas ekspresowy druk wizytówek trwa do 12 godzin!

Masz problem ze znalezieniem drukarni, która podejmie się nadruku na małych kopertach C6?

Przyjdź do nas!

Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację takiego zlecenia.

Więcej...

Tu jesteś Druk cyfrowy

Drukarnia COPY DRUK w Krakowie to wieloletnie doświadczenie, profesjonalne usługi poligraficzne i reklamowe, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta! Zapraszamy do współpracy.

Druk cyfrowy PDF Print E-mail
Written by COPY DRUK - Drukarnia w Krakowie   
There are no translations available.

Bardzo ważną część naszej oferty stanowią usługi z zakresu druku cyfrowego.

Jest to nowoczesna technologia, która znakomicie sprawdza się dla zleceń niskonakładowych.

W przypadku usług oferowanych przez naszą firmę, można mówić o wszystkich atutach i zaletach druku cyfrowego. Dzięki zastosowaniu technologii cyfrowych, realizujemy zamówienia jednostkowe, niskie i średnie nakłady. Nasi klienci doskonale wiedzą, że przy zachowaniu świetnej jakości, druk cyfrowy to minimalizacja wpływu wielkości zamówienia na cenę jednostkową. Dlatego zapraszamy i realizujemy zamówienia mniejszych firm, a nawet odbiorców indywidualnych.

Druk cyfrowy i współpraca z nami, to również krótkie terminy, realizacja zamówień praktycznie od ręki. Szybkie przygotowanie materiałów do druku cyfrowego oraz sprawne, nowoczesne urządzenia, to gwarancja jakości i ekspresowej realizacji zleceń. Specyfika procesu, który opiera się bezpośrednio na plikach graficznych, bez etapu naświetlania, wydruki wykonywane w ciągu kilku godzin, wysoka jakość, personalizacja druków, a także wykorzystanie zróżnicowanych podłoży, jak papier o różnej gramaturze, folie itp. To podstawowe zalety, które przesądzają o stale rosnącym zainteresowaniu technologią druku cyfrowego.

W ramach świadczonych usług wykonamy m.in. ulotki, foldery, zaproszenia, druki biurowe takie jak koperty, wizytówki, teczki, naklejki, itp.

Cennik druku cyfrowego - pełny kolor A4

1-10 szt - 2,50 zł nett / szt
11-50 szt - 1,90 zł nett / szt
51-100 szt - 1,40 zł nett / szt
101-500 szt - 1,20 zł nett / szt

Krótka historia druku cyfrowego

Od początku lat 90-tych, kiedy to datuje się narodziny druku cyfrowego, jest to idealna formuła nie tylko dla zleceń mało i średnio-nakładowych, ale również dla tzw. "zamówień na wczoraj".

Od roku 1993, kiedy pojawiły się pierwsze rozwiązania z zakresu druku cyfrowego, można mówić o swoistej rewolucji w dziedzinie poligrafii. Komputeryzacja i zmiany w procesach produkcyjnych, jakie niesie druk cyfrowy, stworzyły ogromne szanse dla mniejszych przedsiębiorstw specjalizujących się w usługach DTP. Kończąc niejako czasy monopolu wielkich drukarni i wydawnictw, które dominowały na rynku usług poligraficznych. Korzystają na tym również zleceniodawcy, którzy niezależnie od nakładu, mogą teraz realizować wizję prezentacji graficznej, wydawnictw niszowych, debiutanckich itp., nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

Last Updated on Wednesday, 12 January 2011 23:13
 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Na naszej stronie internetowej prezentujemy skromną część naszej oferty z zakresu poligrafii - są to najczęściej zamawiane przez naszych klientów wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty.

Jednak jeśli nie znajda Państwo na naszej stronie dokładnie tego, co jest potrzebne (niestandardowy, niewymieniony format, inny nakład, inna ilość kolorów, druk w pantone, druk na innej gramaturze kredy czy satyny lub innego papieru prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Indywidualna wycena i rabaty dla naszych klientów!

Jako profesjonaliści z długoletnim stażem i doświadczeniem zaproponujemy indywidualną wycenę i dobór najlepszej technologii wydruku, aby otrzymany finalny produkt cechował się najlepsza jakością i atrakcyjna ceną.

Zapraszamy do współpracy z drukarnią COPY DRUK z Krakowa!

Niskonakładowy druk książek

Oferujemy naszym klientom możliwość wydruków niskonakładowych książek i albumów. Kilka czy kilkanaście egzemplarzy to dla nas również ważne zlecenie, przy realizacji którego zapewniamy wysoką jakość druku, trwałość i profesjonalne wydanie.

Druk wielkoformatowy

To dla klientów możliwość zrealizowania takich wydruków wielkoformatowych i ekspozycji jak plansze reklamowe, banery, plakaty, wydruki do podświetlenia, ekspozytory, roll-up'y, banery, oklejanie pojazdów itp. Profesjonalnie, szybko i w atrakcyjnej cenie!

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy i współpraca z naszą krakowską drukarnią, to krótkie terminy i realizacja zamówień praktycznie od ręki. Szybkie przygotowanie materiałów do druku cyfrowego oraz sprawne, nowoczesne urządzenia, to gwarancja jakości i ekspresowej realizacji zleceń.

Druk offsetowy

Oferujemy usługi poligrafiiczne dla firm i przedsiębiorstw w tym druk materiałów takich jak ulotki, plakaty, foldery, akcydensy, książki, papier firmowy, koperty, teczki firmowe, wizytówki, etykiety, ofertówki, kalendarze, segregatory biurowe oraz wiele innych.